Rytuały magiczne

Fenomen telepatii, część pierwsza

Fenomen telepatii. Czy kiedykolwiek pomyślałeś o kimś, aby otrzymać wiadomość od tej samej osoby chwilę później? To mógł być zabawny zbieg okoliczności, ale prawda jest taka, że ​​mogła to być moc twojej własnej telepatii.

Telepatia została po raz pierwszy wymyślona w 1882 roku przez psychologa Frederica WH Myersa . Chociaż przez wielu nadal jest uważana za pseudonaukę, ponieważ trudno ją udowodnić, przeprowadzono badania, które wykazały jej potencjalną skuteczność.

Czym jest telepatia?

Telepatia to umiejętność komunikowania myśli i/lub pomysłów za pomocą innych niż pięć zmysłów, których dzieci uczą się w szkole – widzenie, słyszenie, wąchanie, smakowanie i dotykanie . Telepatia to niewerbalny sposób komunikowania się z innymi. Jedna osoba może myśleć o wysłaniu myśli do innej osoby, a druga osoba może odebrać lub poczuć tę samą myśl.

Co wyjaśnia, dlaczego, kiedy przypadkowo pomyślałeś o swojej najlepszej przyjaciółce z liceum, wysłała ci SMS-a następnego dnia. Albo ten czas, kiedy spontanicznie zadzwoniłeś do swojego kuzyna, a on powiedział do ciebie: „Och, właśnie o tobie myślałem!”

Fenomen telepatii. Po co używać telepatii?

Telepatia może pomóc w sytuacjach, gdy nie wiesz, co powiedzieć lub jak to powiedzieć. Może boisz się bycia niesłyszanym lub odrzuconym. Może nie czujesz się dobrze, gdy odbierasz telefon ze swoim byłym, ale nadal chcesz powiedzieć, co jest w twoim sercu.

Nie zawsze można powiedzieć komuś w naszym materialnym świecie to, czego potrzebujemy lub chcemy powiedzieć. Poświęcenie czasu, aby zrobić to telepatycznie, pozwala tożsamościom duszy i wyższym jaźniom zaangażować się w dostarczanie tych wiadomości. Głębokie połączenia, przebaczenie, a nawet zamknięcie mogą zostać zakończone w rozmowie telepatycznej, która nie zawsze może być realistyczna.

Jeśli jesteś zdenerwowany, czujesz się głupio lub masz ochotę się pomylić, postrzegaj telepatię jako naturalne przedłużenie twoich ludzkich zdolności.

Im bardziej otworzysz się na możliwość telepatii, tym bardziej zaczniesz zauważać przesłania od swoich duchowych przewodników i przodków oraz synchroniczności i zbiegi okoliczności, które zawsze przebiegały przez twoje życie. Ten sposób komunikowania się, twoje życie i relacje mogą się ogromnie zmienić.