Rytuały magiczne

Magia Ochronna

Magia ochronna. Od tysięcy lat rytuały ochrony i osłony pełniły ważną funkcję w magicznych systemach wierzeń na całym świecie. Od zarania dziejów są wykorzystywane w celu zapewnienia bezpieczeństwa, dobrobytu, dobrego zdrowia i pozytywnych wyników. Te głęboko ludzkie troski pozostają w nas do dziś i wpływają na wybory, których dokonujemy przez całe życie.

Magia Ochronna
Magia Ochronna

Dziś, podobnie jak w starożytności, celem magii ochronnej jest ochrona ludzi i mienia przed szkodliwymi intencjami innych. Rytuał ochronny nie tylko tworzy barierę dla negatywnej energii wokół ciebie, ale także wzmacnia inne środki ochronne, które możesz podjąć, aby odpędzić złośliwe zaklęcia, złe oko lub destrukcyjne zamiary. W prawie każdej sytuacji magia ochrony dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa. Należy jednak pamiętać, że magia ochronna może zdziałać tylko tyle. Nadal musisz być czujny, szczególnie jeśli chodzi o dobre samopoczucie fizyczne i bezpieczeństwo kosztowności. Pamiętaj, że magia ochronna jest najbardziej skuteczna na planie duchowym, a nie fizycznym.

Magia Ochronna

Sól może być wspaniałym środkiem zapewniającym tarczę ochronną wokół określonego miejsca lub osoby. Każda sól może być użyta, chociaż niektórzy twierdzą, że czarna sól jest najsilniejsza. Istnieje wiele sposobów wykorzystania soli. Możesz po prostu rzucić trochę na wejście do drzwi wejściowych lub zmieszać trochę z hizopem i rutą i umieścić to w czarnej flanelowej torbie, aby nosić ją przy sobie. Przygotuj kąpiel ochronną, mieszając pół szklanki soli koszernej z 5 kroplami olejku rozmarynowego i 5 kroplami olejku cedrowego. Można również dodać olejki eteryczne z kadzidła i mirry. Aby uzyskać bardziej dogłębny rytuał, weź trochę soli z morza martwego i stwórz wokół siebie krąg soli. Weź 4 małe świeczki i umieść je w kręgu. Upewnij się, że umieszczasz każdą świecę w jednym z czterech kierunków. Kiedy krąg będzie gotowy, zapal świecę i recytuj Psalm 35 lub po prostu wyrecytuj własną modlitwę.

Do odpierania zła można użyć tradycyjnego amuletu północnoeuropejskiego. Znajdź kamień z naturalną dziurą. Historycznie nazywa się to kamieniami wiedźm. Noś to jak na szyi lub po prostu noś przy sobie. Kamienie karneol lub koraliki mogą również służyć jako ochrona i są szczególnie skuteczne, gdy są noszone na skórze, np. w biżuterii.