Rytuały magiczne

Magiczna moc Słońca

Magiczna moc Słońca – fazy dla magii

magiczna moc Słońca
magiczna moc Słońca

Podobnie jak księżyc, słońce ma fazy, które można wykorzystać do powiązania z twoimi magicznymi działaniami. Słońce mierzy czas, a miejsce, w którym znajduje się na niebie, wskazuje, jaka jest pora dnia.

Wschód słońca – Zasadniczo, gdy słońce się budzi i spogląda za horyzont. Ta faza dotyczy nowych początków, zmian, zdrowia, zatrudnienia, odnowy, zmartwychwstania i znalezienia właściwego kierunku. Może też być bardzo oczyszczający.

Poranek – to wtedy słońce rośnie w siłę, więc przynosi magiczną moc wzrostu, pozytywną energię. Postanowienia, odwagę, harmonię, szczęście, siłę, aktywność, budowanie projektów i planów, dobrobyt i rozszerzanie pomysłów.

W samo południe – kiedy w południe słońce osiąga szczyt na niebie – działaj magicznie dla zdrowia, energii fizycznej, mądrości i wiedzy. Jest to również dobry moment, aby wyjąć narzędzia lub kryształy, które wymagają naładowania.

Popołudnie – Energia jest teraz dobra do pracy nad sprawami biznesowymi, komunikacją, przejrzystością, podróżowaniem, odkrywaniem i wszystkim profesjonalnym.

Zachód słońca – gdy słońce schodzi poniżej horyzontu, działaj magicznie, aby usunąć depresję, stres i dezorientację, odpuścić, uwolnić lub odkryć prawdę o sytuacji.

Magiczne właściwości słońca

Jeśli chcesz pracować z ogólną magią słońca, oto kilka powodów, dla których może ono pomóc w wykorzystaniu swojej energii:

Sukces, Wzmocnienie, Ambicja, Oświecenie, Cele, Hojność, Duchowość, Męska energia, Zdrowie. Witalność, Bogowie, Radość, Wolność, Przywództwo, Problemy sercowe, Kreatywność, Przyjaźń, Wzrost, Spełnienie osobiste, Pewność siebie, Bogactwo, Indywidualność, Duma, Energia, Moc

Ołtarz słoneczny

Zawsze mówię, że ołtarz jest bardzo osobisty, musi być dla ciebie połączenie z energią. Będziesz wiedział, co należy umieścić na swoim ołtarzu. Jeśli nie jesteś pewien, zacznij od przewodnika lub sugestii innych.

Moje sugestie dotyczące ołtarza słonecznego. Nie musisz używać wszystkich ani nawet żadnego z nich, w rzeczywistości, jeśli umieścisz tam wszystko, co wymienione, byłoby dość tłoczno, czasami mniej znaczy więcej.

Obrus ​​ołtarzowy – obrus, serwetka lub chustka, nie musi to być kosztowny przedmiot. Lubię używać żółtych i pomarańczowych kolorów.

Symbole słońca – można dostać przeróżne przedmioty, ozdoby i bibeloty w kształcie słońca.

Kwiaty – świeże, suszone lub imitowane, postaw na słoneczne żółcie, pomarańcze i czerwienie, ale wszystkie jasne kwiaty będą ładnie siedzieć.

Owoce – pomarańcze i cytryny bajecznie prezentują się na ołtarzu, można nawet wysuszyć kilka plasterków do dekoracji

Kryształy – idź za tym, co cię pociąga.

Świece – prawdopodobnie nie ma wielu ołtarzy, na których nie ma zapalonych świec. Wybierz kolory słoneczne lub ogniste.

Wszelkie zaklęcia, nad którymi pracujesz, można umieścić na ołtarzu słonecznym, aby dodać im zastrzyk energii słonecznej.

Symbole płomienia przedstawiające ogień.

Obrazy Triskelion lub Phoenix.