Skuteczne rytuały magiczne

Magiczne Moce

1. Aerona

magiczne moce
magiczne moce

Magiczne moce. Aerona to osoba posiadająca zdolność widzenia i rozumienia wszystkich form choroby, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Jeśli ktoś jest wrażliwy na ból otaczających go osób, to ma tę moc.

Drugą stroną tej mocy jest biokineza, która pozwala im kontrolować tkankę organiczną. Daje im to możliwość leczenia siebie i innych. Uzdrawiają ludzi, wypłukując chorobę i zastępując ją uzdrawiającą energią.

Wadą tej mocy jest to, że niektórzy ludzie mogą stać się tak wrażliwi na choroby innych, że również mogą ich zachorować. Normalnie nie stanowiłoby to problemu, ale jeśli jedna aerona leczy drugą, wpływa to na ich energię, powodując, że tracą moc i nie są w stanie ponownie się wyleczyć.

Jest to dość powszechna władza i wiele osób, które ją posiadają, zostaje lekarzami, pielęgniarkami i doradcami. Lubią używać swojej mocy, aby pomagać innym i jest to dla nich bardzo łatwe.

2. Aligista

Aligist to termin dla kogoś, kto rozumie wszystkie języki. To nie jest tak powszechne, jak wydaje się, że powinno być. Niektórzy ludzie rodzą się z tym darem, podczas gdy inni pracują całe życie, aby się go nauczyć. To jeden z niewielu darów, których można się nauczyć. Inni mogą się tego nauczyć po odrobinie treningu od prawdziwego aligisty.

Nie ma języka, którego nie znałby aligista. Przekraczają wszelkie bariery językowe. Czasami można ich oszukać, jeśli ktoś mówi kodem, ale po usłyszeniu fragmentu mowy mogą go rozszyfrować.

3. Projekcja astralna

Projekcja astralna to zdolność do projekcji ciała astralnego zawierającego duszę. To ciało astralne może podróżować w dowolne miejsce na świecie i przechodzić przez ściany. Ta moc może być bardzo przydatna do nadzoru i innych zadań, które wymagają bardziej ukrytego podejścia.

Większość ludzi z tą mocą odkrywa, że ​​ma ją podczas snu, ponieważ doświadczają świadomych snów, które następnie przechodzą w rzeczywistość. Będą w swoim ciele astralnym, unosząc się nad swoim normalnym ciałem, a wtedy zrozumieją, że mają specjalną zdolność.