Rytuały magiczne

Numerologia – magia liczb

Numerologia. Z czym wiąże się jej czytanie?

Czytanie numerologii wymaga wielu obliczeń. Obliczenia te mogą obejmować wiele warstw współdziałania z różnymi liczbami i kombinacjami liczb niosących różne znaczenia. Nawet podstawowy odczyt oparty na podstawowych liczbach może być całkiem odkrywczy. Jednak w ten sam sposób, w jaki liczby są nieskończone, czyjeś wykres numerologiczny można nadal czytać z wielu perspektyw jako trwający projekt.

numerologia
numerologia

Twój numer ścieżki życia

W numerologii numer ścieżki życia jest najważniejszą liczbą. Stanowi podstawę tego, jaką ścieżkę może podążać twoje życie. Podobnie powinno odzwierciedlać to, kim jesteś lub powinieneś być w swojej osobowości i cechach. Numer ścieżki życia określa również wszelkie możliwości lub wyzwania, z którymi możesz się zmierzyć. A także lekcje, których będziesz musiał się nauczyć po drodze.

Każdy numer ścieżki życia ma inne znaczenie.

Oblicza się go, dodając liczby do pełnej daty urodzenia.

Na przykład 4 kwietnia 1992 roku wyniesie 4 + 4 = 8. Następnie rok 1992 zostanie podzielony na 1 + 9 + 9 + 2 = 21.

Teraz dodajesz razem dwie cyfry 21 jako 2 + 1 = 3.

To samo dotyczy wszystkich liczb dwucyfrowych, które należy dodawać razem, aż do uzyskania liczby jednocyfrowej.

Przykład: 19 staje się 1 + 9 = 10, a następnie 1 + 0 = 1. Na koniec dodaj 8 i 3 razem, aby uzyskać numer ścieżki życia, tj. 8 + 3 = 11.

Brzmi skomplikowanie? To łatwiejsze niż myślisz.

Kiedy już ustalisz numer swojego planu na życie, możesz zobaczyć, co mówi on o tobie i twoim życiu. Zaskakujące jest to, jak dokładna może być dla jednostki sama znajomość ogólnych cech numeru ścieżki życia. Dlatego wiele osób dalej dowiaduje się o sobie dzięki bardziej dogłębnym lekturom.

Twój numer dnia urodzenia w numerologii

Wreszcie numer urodzinowy jest kluczem do ciebie i twojego przeznaczenia. Ta liczba jest w całości oparta na dokładnym dniu urodzenia. W połączeniu z liczbą Twojej ścieżki życiowej i innymi kluczowymi liczbami może to ujawnić Twoje dary, talenty, a nawet cel całego życia.

W oparciu o dzień urodzenia i miesiąc, numer urodzin powie ci o konkretnych talentach i potencjalnie o tym, gdzie pasują do twojego wszechświata, aby dać sobie prawdziwy cel.