Skuteczne rytuały magiczne

Projekcja astralna

Projekcja astralna. Kiedy po raz pierwszy zacząłem studiować doświadczenia poza ciałem (OOBE), około dziesięć lat temu, niewielu moich przyjaciół wiedziało, o czym mówię. W dzisiejszych czasach, wraz ze wzrostem świadomości zdrowia psychicznego, rozwojem neuronauki, kulturą popularną ta odwieczna technika stale zyskuje na popularności.

Wspaniałą rzeczą jest to, że OOBE można się nauczyć. Jest to technika wzmacniająca, która może pomóc jednostce poprawić jej samopoczucie na wielu poziomach. Niektóre z najczęstszych pytań zadawanych zazwyczaj obejmują jedno lub więcej z poniższych: Co to jest OOBE? Dlaczego posiadanie jednego jest dobre dla twojego dobrego samopoczucia? Czy to bezpieczne? Są wymierne korzyści psychologiczne? Czy to faktycznie działa? Czy naprawdę możesz się nauczyć, jak go mieć?

Projekcja astralna
Projekcja astralna

Odpowiedź na wszystkie powyższe pytania brzmi: tak

Co to jest OOBE?

OOBE czasami nazywane projekcją astralną, dzieje się w odmiennym stanie. Odmienny stan dosłownie oznacza po prostu inny stan percepcji niż nasz codzienny stan, taki jak sen na jawie, trans hipnotyczny, medytacja, głęboki sen lub świadomy sen.

Nie mylić ze świadomym śnieniem, kiedy masz świadomość, że śnisz, podczas OOBE samoświadomość jednostki wydaje się tymczasowo opuszczać jej ciało. I nie martw się, jest to całkowicie bezpieczne. To uznane zjawisko psychologiczne, które było badane przez neuronaukę i praktykowane przez kilkadziesiąt kultur na całym świecie.

Jest to coś, czego możesz nauczyć się wywoływać, tak jak świadomy sen. Chociaż termin pozacielesne doświadczenie został po raz pierwszy ukuty przez George’a Tyrrella w 1943 roku. Starożytne tradycje, takie jak buddyzm tybetański i meksykański Toltek, praktykują go od setek lat. Dalajlama mówi nawet, że świadomość można wytrenować, aby opuszczała ciało!

Projekcja astralna – korzyści?

Przesypiamy jedną trzecią naszego życia – to około 30 lat! Jednak powszechnym sposobem praktykowania OOBE jest stan snu. To dobrze spędzony czas, ponieważ wykorzystanie tego „przestoju” na OOBE daje możliwość pogłębienia relacji, przemiany lęków, uzdrowienia psychiki i odkrycia własnego potencjału. Praktyczne korzyści, które pomagają w codziennym życiu to:

Znajdowanie odpowiedzi na palące problemy

Odkrywanie spostrzeżeń na temat nawracającej choroby

Znajdowanie wskazówek przy podejmowaniu decyzji

Uzdrowienia

Lepsza higiena snu

Lepsze połączenie z innymi osobami

Usamodzielnienie

Ogólna redukcja nieprzydatnego strachu!

Korzyści te pozytywnie wpływają na życie codzienne poprzez karierę, relacje, zdrowie i rozwój duchowy. Dzieje się tak, ponieważ OOBE często zdarzają się spontanicznie, gdy dana osoba znajduje się na rozdrożu w swoim życiu lub potrzebuje zmiany lub przewodnictwa.

Jakie to uczucie?

Ludzie często mówią, że przeżycia OOBE wydają się „realniejsze niż prawdziwe”, a jednym z najczęściej zgłaszanych uczuć jest podziw. To trochę jak potężny sen. Różnica polega na tym, że masz silne wrażenie, że nie jesteś w swoim ciele fizycznym i wiesz, że nie śnisz. To trochę surrealistyczne, ale może być bardzo ekscytujące. Mogą pojawić się wrażenia unoszenia się, doświadczenie bycia ciałem energetycznym. Dla niektórych, zwłaszcza początkujących, może to trwać tylko kilka sekund.

Skąd będziesz wiedzieć?

Próba wywołania OOBE może wymagać pewnej praktyki, ponieważ jest to umiejętność. Pamiętaj, że nie „opuszczasz” swojego ciała, raczej rozszerzasz swoją świadomość poza nie i możesz powrócić do stanu przebudzenia, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Możesz odczuwać poczucie oddzielenia, takie jak unoszenie się w górę, zapadanie się, wyskakiwanie lub wirowanie na boki. Możesz mieć ciało energetyczne lub być ruchomym punktem świadomości i możesz podróżować do różnych miejsc ze swoją intencją.

Jak mieć OBE?

Krótko mówiąc, aby wywołać OOBE podczas zasypiania, będziesz musiał ustalić intencję, zapoznać się z podstawową uważnością i wykonać kilka prostych wizualizacji.