Rytuały magiczne

Rytuał przyciągający bogactwo

Rytuał przyciągający bogactwo to rytuał, który przyciągają przede wszystkim pieniądze, ale nie tylko. Pieniądze przyciągć możemy z różnych źródeł, nawet takich, z których się nie spodziewaliśmy. Bardzo często jest to wynikiem znalezienia lepszej pracy lub znacznego polepszenia się warunków obecnej pracy.

Rytuał przyciągający bogactwo
Rytuał przyciągający bogactwo

Najważniejszą zasadą zachęcająca do nas pieniądze jest zasadą magii sympatycznej: myśl pozytywnie. Nie mów, że jesteś chodzącym pechem w finansach. Nie powinno się używać w odniesieniu do siebie zwrotów: „biednemu wiatr w oczy”, „jestem nieudacznikiem”.

Warto stosować afirmacje, które mogą przemienić nasze dbanie o sobie i pieniądzach. To co myślimy jest niewątpliwy nacisk na lokalne życie, choć często nie uświadamiamy sobie tego.

Świat jest taki, którym go patrzysz, oraz sposób postrzegania zależy wyłącznie z ciebie. Na wszystko dookoła patrzysz bowiem przez wykonane przez siebie „okulary”. Kierują się na nie twoje sprawy oraz przekonania wpajane latami przez rodzinę, metodę i otoczenie. Nie są to zawsze prawdy absolutne, tylko jeden z wielu możliwych punktów widzenia.

Rytuały przyciągające pieniądze

Twoje zachowanie ma nacisk na to, co masz! Dlatego pierwszym magicznym zabiegiem będzie zmiana stylu myślenia. Wyrwij się z błędnego kręgu negatywnego nastawienia. Jak powszechnie myśl sobie, że istniejesz milionerką. Skończ się obawiać, że stracisz produkcję, a że wyjdzie ci gotówki. Moc pozytywnego uważania jest szeroka. Szybko zobaczysz jej wyniki. Wystarczy zarejestrować w podświadomości obraz bogatej siebie, by powoli zaczął stawać się rzeczywistością. Razem z ezoteryczną zasadą „podobne przyciąga podobne” myślenie o sukcesie przywoła pieniądze. Toż niezwykle popularna droga, ale skuteczna, by pomnożyć to, co szybko się posiada.

“zasługuję na zapłatę za wykonaną pracę.”

Osoby, które nie żądają zadośćuczynienia za prace, którą stworzyły, zwykle same mają, że na spełnienie nie zasługują (nawet jeżeli praca została przygotowana bardzo powoli i musiała oddania jej moc czasu).

Wystarczy rozejrzeć się dookoła by sprawdzić jak wielu jest ludzi, którzy nie mają wielkich umiejętności, ani takiej wiedzy, a przecież zarabiają dużo. Ciż typy po prostu darzą szacunkiem siebie także indywidualną funkcję. To sytuacja magii sympatycznej, która pomaga zdobywać pieniądze i bogactwo.

Wiara w ostatnie, że zasługuje się na pokrycie sprawia, że rozpoczyna się szanować swoją robotę oraz szanować siebie także swój klimat oraz wiedze. Pozytywne podejście i szacunek do siebie samego pomaga przyciągnąć pieniądze.

Nie powinno się też nadmiernie oszczędzać pieniędzy, ponieważ osoby, które doskonale liczą każdy grosz odpychają z siebie powodzenie finansowe. Zwykle takiemu oszczędzaniu towarzyszy bowiem strach, że pieniędzy zabraknie.

W magii sympatycznej wszelkie przepływy energii są stosowane jako robienie pozytywne, a wydawanie pieniędzy, albo i inwestycje to odpowiednio tego typu przepływ. Kolejną zasadą magii popularnej jest podobieństwo. Podobne przyciąga podobne.

Warto wtedy zadbać o to, by pieniądze odkładane były przeważnie w normalnej kondycje portfelach, jakie powinno się systematycznie nakładać na świeże. Pieniądze odpycha stary, popękany portfel, a przyciąga modny i starannie wykonany.