Rytuały magiczne

Zaklęcia miłosne

Zaklęcia miłosne. Magia miłosna kieruje się swoimi zasadami, których należy przestrzegać aby okazała się skuteczna:

zaklęcia miłosne
zaklęcia miłosne

1. Zaklęcia miłosne – ufaj, ze zadziałają.

Twoja magiczna intencja jest podstawą każdego zaklęcia. Mówiąc najprościej, jeśli nie wierzysz, że twoje zaklęcie zadziała, to nie zadziała. Aby dokonać jakiejkolwiek zmiany – nie tylko w trakcie rzucania zaklęć, ale w życiu w ogóle – trzeba wierzyć w swoją wolę. Każdego dnia ludzie zmieniają świat swoimi pomysłami. Twoje myśli są zawsze potężnymi formami energii. Pozytywne myśli wzmacniają obfitość, podczas gdy negatywne myśli wzmacniają niedostatek. Jeśli rzucasz zaklęcie, którego nie możesz zamanifestować, tracisz czas.

2. Nie twórz nierealistycznych oczekiwań.

Tak, możesz zarówno wierzyć w praktykę rzucania zaklęć, jak i zarządzać swoimi oczekiwaniami co do tego, co przyniesie. Niestety, zaklęcia miłosne nie zmienią żaby w księcia ani nie sprawią, że twoja ulubiona celebrytka zakocha się w tobie. Jeśli skupiasz swoje zaklęcie na konkretnej osobie, musisz już mieć z nią jakiś związek i nie powinieneś próbować zmieniać tego, kim jest lub jak się czuje.

3. Poszukaj korespondencji.

Zaklęcia opierają się na wzorcach połączeń. Założeniu, że część może reprezentować całość i że możemy połączyć nasze indywidualne praktyki z szerszym funkcjonowaniem wszechświata. Taka jest przesłanka wszystkich praktyk wróżbiarskich, zgodnie z klasycznym hermetycznym aksjomatem „Jak na górze, tak na dole”.

Aby znaleźć najbardziej bezpośrednią drogę do zamanifestowania swoich zamiarów, poświęć trochę czasu na zastanowienie się, które odpowiedniki najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Jeśli pociągają Cię cykle księżyca, zbadaj właściwości każdej lunacji. Na przykład nów to świetny czas na rozpoczęcie czegoś nowego, podczas gdy pełnie są przydatne do odkrywania prawd. Dni tygodnia, kolory, zioła i kamienie (kryształy) są istotne, ponieważ ich unikalne właściwości mogą wzmacniać siłę zaklęć. Możesz także tworzyć własne skojarzenia – pamiętaj tylko, że najważniejsza jest specyfika.

4. Nie bądź niejasny.

Kiedy rzucasz zaklęcie miłosne, twoje intencje muszą być konkretne i jasne. Pamiętaj, że zaklęcia są po prostu przekaźnikami energii, a jeśli twoje zaklęcie jest oparte na uogólnieniach, twoje wyniki będą nieprecyzyjne. Jeśli angażujesz swojego partnera w swoje zaklęcie, możesz skupić się na tej osobie, na przykład tworząc inkantację zawierającą jej imię. Alternatywnie możesz stworzyć zaklęcia przyciągające, aby powitać nową miłość lub uwolnić romantyczne blokady i chociaż te pojęcia są szersze, nadal możesz sprecyzować intencje w nich zawarte: Czy szukasz długotrwałego zaangażowania lub namiętnego seksu? Czy chcesz uwolnić się od bolesnych, długotrwałych uczuć do swojego byłego? Upewnij się, że dokładnie wiesz, co chcesz osiągnąć, zanim zaczniesz swoje zaklęcie.