Rytuały magiczne

Ciało astralne i aura

Każdy człowiek posiada swoistą subtelną energię nazywaną Aurą, która wielobarwną wstęgą oplata jego ciało (ciało astralne). Aura nie jest żadną osobliwością posiada ją cała materia. Aura jest subtelną, barwną poświatą. Otacza nas jak mgła, chroni jak anioły. Przenika ciało fizyczne i sięga wysoko poza nie.

Ciało astralne
Ciało astralne

Twoje ciało otacza aura. Jeśli kiedykolwiek robiłeś zdjęcie Kirlianowskie, widziałeś zdjęcie swojej głowy z różnymi kolorami otaczającymi głowę. Te kolory są dominującymi energiami w twojej aurze w tym momencie. Aura rozciąga się daleko poza twoje ciało, do czubków twoich wyciągniętych ramion we wszystkich kierunkach. W tym około kilkadziesiąt centymetrów nad głową i kilkadziesiąt centymetrów poniżej stóp.

Ciało astralne to twoje osobiste pole energetyczne!

Cały czas pozyskujesz energię ze swojej aury, aby wnieść energię do czakr. Aby pomóc ci stworzyć kontekst i znaczenie dla twojego doświadczenia. A kiedy zużyjesz tę energię ze swoich czakr (kiedy ją metabolizujesz), wysyłasz ją z powrotem z czakr do aury. A ta energia w aurze zostanie uzupełniona energią pola kosmicznego, migrując z powrotem do czakr. Więc nie możesz mieć czakr bez aury i nie możesz mieć aury bez czakr – są one zintegrowanym systemem.

Kiedy myślisz o swoim ciele emocjonalnym, zrozum, że zawsze mówi ono do twojego ciała fizycznego.

Oto ważna kwestia: kiedy nie pozwalamy sobie na odczuwanie pewnych emocji, tłumimy je. Na przykład, kiedy czujesz motyle w żołądku, przepuszczasz przez swoje ciało astralne (emocjonalne) nadmierny strumień niepokoju, a ponieważ jest to niewygodne, tłumisz go. Spychasz energię w dół do ciała eterycznego, gdzie nie należy. Twoje ciało rejestruje fizyczne doznania (motyle), a twoja świadomość emocjonalna może jednocześnie przetwarzać swoje doświadczenie niepokoju. Jednak łatwiej jest rozproszyć niepokój między dwoma systemami energii, niż trzymać go i przetwarzać jako czystą emocję. To akceptowalna strategia krótkoterminowa, ale nie jest to skuteczny długoterminowy plan dotyczący emocji, które postrzegasz jako niedopuszczalne lub zagrażające Tobie. Tłumiona emocja nazywana jest somatyzacją. Z czasem somatyzacja może powodować problemy (stres prowadzi do sęków, niepokój prowadzi do wrzodów i tak dalej, w kierunku poważniejszych chorób i dolegliwości).