Rytuały magiczne

Fenomen współczesnej telepatii, część druga

Jak praktykować telepatię:

Fenomen współczesnej telepatii. Wspaniałą rzeczą w telepatii jest to, że może ją wykonywać (lub praktykować) każdy. „Każdy ma możliwość przesyłania myśli i pomysłów innym, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ma tę zdolność lub robi to świadomie” – mówi Rappaport. „Jak każdy talent lub umiejętność, musisz ćwiczyć”.

Eksperci, z którymi rozmawialiśmy, sugerują najpierw ćwiczenie telepatii na partnerze lub członku rodziny. Czemu? Według Mistycznej Michaeli telepatia działa najlepiej, gdy masz już połączenie lub więź z kimś, jak rodzina, przyjaciele i romantyczne związki, ponieważ jest bardziej prawdopodobne, że będziesz komunikować się z nimi telepatycznie już na pewnym poziomie (nawet jeśli nie zdać sobie z tego sprawę!). Chodzi o to, by najpierw zwrócić uwagę na telepatię, która już zachodzi między ludźmi, którymi się otaczasz.

1. Rozpocznij w stanie medytacji. Fenomen telepatii

„Usiądź w stanie medytacji i wizualizuj [osobę, z którą chcesz się połączyć] siedzącą lub stojącą przed tobą” – mówi. „Wyobraź sobie przesyłanie im miłości, wdzięczności lub poczucia pilności. Weź to uczucie i zobacz je jako stan energii, który może do nich dotrzeć.

2. Wysyłaj małe wiadomości do kogoś, na kim Ci zależy.

Fenomen telepatii. Aby wzmocnić senne połączenie telepatyczne, Mistyczna Michaela mówi, zanim pójdziesz spać, poproś swoje wyższe ja, aby „odwiedziło” ich świadomość i przekazał wiadomość. „Zacznij wysyłać komuś wiadomości poprzez swoje myśli i stany umysłu. Poproś ich, aby przekazali ci wiadomość w tym stanie, że rzeczywiście otrzymali wiadomość, którą wysłałeś”, mówi.

3. Bądź gotowy na odpowiedź od innych.

Mistyczna Michaela mówi, że zdziwisz się, ile telefonów lub SMS-ów otrzymasz następnego dnia. „Mogą ci powiedzieć, jak bardzo myślałeś lub jak czuli się dziś zmuszeni do skontaktowania się z tobą. Mogą losowo zapytać, czy wszystko jest w porządku, czy czegoś potrzebujesz” – mówi. Jeśli jest to osoba, której nie ma już w Twoim codziennym życiu, kontakt może być bardziej pasywny. „Mogą polubić post w mediach społecznościowych lub nagle przywitać się z tobą” – dodaje.

4. Bądź cierpliwy. Fenomen współczesnej telepatii

Fenomen telepatii. Przede wszystkim, jeśli chodzi o telepatię, Rappaport mówi, że ważna jest cierpliwość. „Podobnie jak uczenie się nowej umiejętności, potrzeba czasu, aby stać się w niej dobrym. Myśli są potężne, więc powtarzanie jest dobrą rzeczą” – mówi. „Podczas gdy niektórzy ludzie mogą być lepszymi nadawcami niż odbiorcami, inni mogą być lepszymi odbiorcami niż nadawcami, a niektórzy ludzie są równie dobrzy w wysyłaniu i odbieraniu”.

5. Znajdź psychicznego mentora.

Wreszcie, mówi Donnelly, upewnij się, że praktykujesz dobrą higienę duchową. „Oznacza to, że dbasz o siebie przez cały swój rozwój psychiczny. Dlatego tak ważne są zajęcia, zatrudnianie trenerów i przewodników” – mówi Donnelly. „Musisz być w stanie uwolnić od kolektywu rzeczy, które nie są twoje, takie jak pomysły, lęki, myśli i inne rzeczy, z miłością, oczywiście. To może wymagać praktyki, a posiadanie mentora może naprawdę pomóc!”