Rytuały magiczne

Chiromancja czyli wróżenie z dłoni

Wróżenie z dłoni. Najpierw najważniejsze. Wybierz rękę — ale nie byle jaką. Aby uzyskać wgląd w swoje życie zawodowe i sposób, w jaki prezentujesz się światu, skup się na swojej dominującej ręce. Aby zbadać relacje osobiste, sny i zmagania emocjonalne, spójrz na drugą stronę. Masz problem z rozróżnieniem linii? Lekko oprzyj dłoń pod jasną lampą. Pamiętaj: według analityków dłoni i czytelników dłoni, mniej widoczna linia odzwierciedla obszar życia, który może wymagać pracy, podczas gdy głębsza sygnalizuje, że cecha związana z tą linią jest silna i rozwinięta. 

wróżenie z dłoni
wróżenie z dłoni

Jeśli masz (główna linia – nagłówek)

Długa, prosta linia, rozciągająca się w poprzek dłoni, w kierunku małego palca. Dużo analizujesz. Często zastanawiasz się (i w kółko) przed podjęciem decyzji.

Linia, która dzieli się na dwie części. Wrażliwy na innych, możesz łatwo zobaczyć czyjąś perspektywę. Oznacza to, że od czasu do czasu możesz zmienić zdanie.

Długa, zakrzywiona linia, biegająca w dół w kierunku dolnego rogu dłoni. Jesteś kreatywnym myślicielem, który potrafi wyobrazić sobie wiele możliwych wyników lub podejść do każdej sytuacji.

Linia Serca

Jeśli masz…

Długa, prosta linia, kończąca się poniżej palca wskazującego. Jesteś racjonalnym, analitycznym myślicielem, który zawsze bierze pod uwagę uczucia innych i ludzie to doceniają.

Krótka, prosta linia, kończąca się między palcem środkowym a wskazującym. Potrzebujesz wolności. Okazujesz swoją miłość bardziej czynem niż słowami.

Długa, zakrzywiona linia, wyginająca się łukiem w górę i sięgająca podstawy środkowego palca. Twoje pasje i pragnienia Cię napędzają i nie obchodzi Cię, kto o tym wie.

Krótka, zakrzywiona linia, wyginająca się łukiem w górę i kończąca się około pół cala poniżej podstawy środkowego palca. Jesteś powściągliwy i wolisz małe grupy od dużych. Otwierasz się w ustawieniach jeden na jednego.

Linia z dwoma lub więcej X na zewnętrznej dłoni, Doświadczyłeś głębokiej osobistej zdrady.

Linia, która dzieli się na dwie części. Masz zwyczaj odkładania emocji na bok, aby zaspokoić potrzeby innych.

Linia życia

Jeśli masz…

Długa linia, zakręcająca się wokół opuszek kciuka i kończąca się u podstawy dłoni. Jesteś skałą, na której ludzie liczą, że pozostanie silna w trudnych czasach.

Krótka linia, kończąca się w pobliżu środka dłoni. Kiedy robi się ciężko, zajęcie pomaga czuć się bezpiecznie.

Słaba linia. Być może będziesz musiał od czasu do czasu odpocząć. Joga, medytacja, spacery lub poświęcenie czasu na zabawę mogą ci pomóc.

Przerwana linia. Każda przerwa w linii reprezentuje traumatyczne doświadczenie, które wpłynęło na twoje życiowe wybory.