Rytuały magiczne

Parapsychiczne zdolności

Prekognicja

Parapsychiczne zdolności. Prekognicja to zdolność widzenia przyszłości. Ich wizje nazywane są przeczuciami. Wielu ludzi ma niewielką ilość tej mocy i nie zdaje sobie z tego sprawy. Ci ludzie są tutaj, aby ostrzec nas przed nadchodzącymi wydarzeniami, aby nasza przyszłość nie została tak szybko zniszczona. Ci ludzie czasami uważa się za szalonych, gdy rzeczy, które widzą lub marzą, stają się rzeczywistością.

parapsychiczne zdolności
parapsychiczne zdolności

Ci ludzie muszą nauczyć się kontrolować swoją moc, aby mogli z niej korzystać, kiedy jej potrzebują, zamiast czekać, aż przyjdzie do nich wizja. Czasami można wyzwolić przeczucia, ale w większości przypadków nie da się tego zrobić.

Umiejętność czytania wspomnień jest formą telepatii, która pozwala im tylko zobaczyć przeszłość innej osoby. Widzą wyraźnie każde wydarzenie lub serię wydarzeń, których doświadczyła dana osoba.

Retrokognicja

Retrokognicja to zdolność widzenia rzeczy, które wydarzyły się w przeszłości. Uważa się, że przedmioty zatrzymują energię wokół siebie i ta energia pozostaje, dopóki nie zostanie oczyszczona przez specjalne ceremonie. Ci ludzie są w stanie wyczuć tę energię i zobaczyć, co wydarzyło się w pokoju lub wokół określonych obiektów. Jest to jedna z najłatwiejszych mocy do kontrolowania i może się jej również nauczyć ktoś, kto jest wrażliwy na pola energetyczne.

Zdolność widzenia Duchów

Dar widzenia duchów to moc, która jest bardziej powszechna, niż większość ludzi zdaje sobie sprawę. Wiele osób ma tendencję do widzenia tych, którzy odeszli. Czasami te duchy są dobre, a czasami nie są tak dobre, jak się tego spodziewamy.

Niektóre media, jak się je nazywa, mają tak silne połączenie, że często są w stanie fizycznie wchodzić w interakcje z tymi duchami, co może być dobre lub złe. Ci ludzie mają tendencję do unikania lub ukrywania się przed swoją władzą, ponieważ się jej boją. Nie chcą, aby inni się o tym dowiedzieli, ponieważ boją się, że są szaleni i zostaną odrzuceni przez społeczeństwo. Niektórzy wykorzystują swoją moc, by pomagać ludziom z obu stron muru.

Telekineza

Telekineza to zdolność poruszania rzeczami za pomocą umysłu. Ta moc jest dość powszechna i można się jej nauczyć, chociaż jest to bardzo trudne. Wymaga zrozumienia energii, której niewiele osób chce się nauczyć. Ludzie z tą mocą muszą jedynie skoncentrować się na przedmiocie, a on będzie się poruszał bez dotykania go.

Potrzeba dużo praktyki, aby obiekt poruszył się tam, gdzie chcesz i tam się zatrzymał. Ci ludzie spędzają całe życie na praktykowaniu i wielu nigdy naprawdę nie opanuje tej mocy. Ci ludzie często będą wierzyć, że widzą rzeczy, kiedy po raz pierwszy odkryją swoją moc. Uwierzą, że są nawiedzone i że „duchy” poruszają wokół nich rzeczy.